Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 109

~1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas ezüstözött bronz lapka (46x24mm) T:2
31226.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1920-1940. Dr. Cseuz László ökölvívó 15db-ból álló, főleg díjérmekből és díjplakettekből álló hagyatéka, magyar és külföldi tételekkel egyaránt, közte 4db ezüsttel. Közte: 1938-1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" 2xklf pajzs alakú jelzett Ag díjérem szalagon (25,12g és ~23g/34x47mm) + Olaszország 1937. "Amatőr Európa Bajnokság - Milánó, 1937. május" kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag díjérem eredeti tokban (16,72g/0.800/35mm) + Olaszország 1933. "Olaszország-Magyarország találkozó 1931. április 12." kétoldalas, peremén jelzett Ag díjérem eredeti tokban (30,03g/0.986/40mm) + 1928. "Dr. Cseuz L. dija - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - I. dij" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel, mindkét oldalán "Huguenin Dep." gyártói jelzéssel (65x93mm) + Német Birodalom 1933. "Mitropa Cup - Bajorország-Magyarország - München, 1933. május 3. - B.A.B.V." kétoldalas, ezüstözött Br díjérem eredeti tokban (40mm) + ~1930. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" aranyozott, jelzett Ag gomblyukjelvény eredeti tokban (4,97g/0.800/22x22mm) + Ausztria 1933. "Magyarország-Ausztria 1933. június 10." Br díjérem eredeti tokban (51mm) + Lettország 1934. "Balti Ökölvívóbajnokság - 1934, Riga" aranyozott Br díjplakett, "Arkanzas" dísztokban T:2-3 ~1920-1940. The legacy of Dr. László Cseuz boxer, consisting of 15pcs, mostly award medals and plaques, with Hungarian and foreign items too, within 4pcs of silver. within: Hungary 1938-1939. "League of Sport Clubs of the Hungarian Royal State Railways" 2xdiff shield shaped, marked Ag award medal on ribbon (25,12g and ~23g/34x47mm) + Italy 1937. "Campionati d'Europa Dilettanti - Milano - Maggio 1937 (Amateur European Championship in Milan, May 1937)" two-sided, partly enamelled, marked Ag award medal in original case (16,72g/0.800/35mm) + Italy 1933. "Incontro Italia-Ungheria 12-4-31-IX (Italy-Hungary meeting April 12, 1931 (9) )" two-sided, Ag award medal marked on the edge, in original case (30,03g/0.986/40mm) + Hungary 1928. "Prize of Dr. L. Cseuz - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - 1st Prize" two-sided, silvered Br award medal with ear, "Huguenin Dep." maker's mark on both sides (65x93mm) + German Empire 1933. "Mitropa Cup - Bayern-Hungary - München 3.5.33. - B.A.B.V. (Mitropa Cup - Bavaria-Hungary - Munich, 3rd of May 1933 - B.A.B.V.)" two-sided, silvered Br award medal in original case (40mm) + Hungary ~1930. "MÖSZ (Hungarian Boxing Association) Champion" gilt, marked Ag buttonhole badge in original case (4,97g/0.800/22x22mm) + Austria 1933. "Ung.-Österr. - 10.VI.1933 (Hungary-Austria - 10th of June 1933.)" Br award medal in original case (51mm) + Latvia 1934. "Baltijas Meistaru Sac?kste Boksa - 1934 gada Riga (Baltic Boxing Championship - year 1934, Riga)" gilt Br award plaque in original "Arkanzas" case C:XF-F
31228.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

31229.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1925. "Athlétikai Verseny díj / 1925. VII. 19." egyoldalas Br díjérem nem eredeti mellszalagon, hátoldalán gravírozva (50x37mm) T:2 patina
31230.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1926. "Szolnoki M.Á.V.S.E. 1926. IX. 19." ezüstözött Br plakett (40x60mm) T:2-
31231.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Madarassy Walter (1909-1994) 1928. "Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg / Szertorna II." ezüstözött bronz díjérem. Szign.: "Machovits W. 1928." (40mm) T:2 ph.
31232.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

~1930. Fém cserkész medál (35mm) T:2 patina
31233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre (MTK)" kétoldalas Br díjérem (29x29mm) + "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája (CLL) kétoldalas Br díjérem (40mm) + "Magyar Úszó Egyesület" kétoldalas ezüstözött Br díjérem füllel (40x40mm) T:2-3
31234.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

~1930-1940. "Magyar bridzsélet" egyoldalas, bronz emlékplakett (64x44mm) T:2 hátoldalon ragasztónyom
31235.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~1930-1940. "Matolay Elek 1836-1883 / MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) ifjúsági versenyérme" Zn díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (2xklf) (30mm + 37mm) + "Magyar Országos Torna Szövetség" Zn díjérem (30mm) + "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" Br díjérem (36mm) T:1-,2 patina
31236.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

~1930-1940. "S. - N. V. Telep" zománcozott bronz felvarró (29mm) T:2
31237.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft