Festmények és grafikák

Tételek száma: 433

Jandó Tibor (?-): Tűzlovas. Kerámia, gipsz, hidegen festve, jelzett. Sérült!!! Fa keretben, jelzett, 34x40 cm
10169.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10170.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Józsa Anna (?-): Az élet él és élni akar. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60x50 cm
10171.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Józsa Károly (1872-1929): Jókedvűen. Tus, papír, szakadással, 24×19 cm
10172.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Molnár Dénes: Erdély album. 4 db grafikát tartalmazó mappa. sorszámozott 1000/290 5 t
10173.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10174.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jurida Károly (1935-2009): Óbudai főtér. Rézkarc, papír, jelzett. Feltekerve, kisebb foltokkal, gyűrődésekkel, 29,5x19,5 cm
10175.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jurida Károly (1935-2009): Lejtős út. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 21,5×27 cm
10176.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kádár György (1912-2002): Csendélet. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett. Kopott fa keretben. 34x25 cm
10177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 27x18,5 cm
10178.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 44/50 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 12x19 cm
10179.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Joseph Kádár (1936-2019): Fények. Szitanyomat, papír, jelzett, 96/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 37x49 cm
10180.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft