Festmények és grafikák

Tételek száma: 433

10157.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (38/40), 36x24 cm.
10158.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 9/40. 36,5x27 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 9/40, 36,5x27 cm.
10159.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Hornyák László (1954-): Oszlopfő, 1984. Fametszet, papír, jelzett, számozott (22/25), lapszéli törésnyommal, 23×23 cm
10160.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Horváth Iván (1935-): Robbanás (cím nélkül), 1975. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 17x23 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10161.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Paul Huber (1871-1926): Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Kissé vetemedett. Dekoratív fa keretben. 46,5×55 cm
10162.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10163.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Imre István (1918-1983): Margit-híd, Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja foltos, 38x29 cm
10164.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

10165.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Istókovits Kálmán (1898-1990): Ecce Homo. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/2), kissé sérült, 45x49cm. Dekoratív fa keretben.
10166.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39,5 cm. Dekoratív korabeli, sérült üvegezett fakeretben.
10167.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Jámbor József (?- ): "Végső győzelem", 1983. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (1/7). Feltekerve, 36x25,5 cm
10168.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft