Festmények és grafikák

Tételek száma: 433

10133.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gimes Lajos (1886-1945): Interieur. Rézkarc, papír, foltos, üvegezett keretben, 17×13 cm
10134.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Prihoda István (1891-1956)-Glatz Oszkár (1872-1958): Leány kapával. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda), 22,5x20cm, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben.
10135.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gönczi Béla (1934-): Budapest, Vigadó. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5x12 cm
10136.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kuno Gonschior (1935-2010): Zöld-narancs kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 26x6 cm
10137.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Görög Rezső (1930- ): Halászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×38,5 cm
10138.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21

10139.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Gráber Margit (1896-1993): Leány arckép, 1979. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 40×60 cm / oil on canvas, signed
10140.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Friedrich Gräsel (1927-2013): Metszett hasábok, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. Lapméret: 34,5x29 cm
10141.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Ofszet nyomat, papír, jelzett, Corvina mappából, 19x27 cm
10142.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
14

Gross Arnold (1929-2015): A Spanyol Lépcső Rómában. Ofszet nyomat, papír, jelzett, a Corvina mappából, 20×19 cm
10143.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem. Ofszet nyomat, papír, jelzett, a Corvina mappából, 17×23 cm
10144.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft