Festmények és grafikák

Tételek száma: 433

10096.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Demjén Mimi Erzsébet (?-): Bájos női portré. Olaj, vászon, javított, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x50 cm
10097.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
10

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Jöjjön el a te országod", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm
10098.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dús László (1941-): Lovas akt. Computer print, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 55x65 cm
10099.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Egresi Zsuzsa (1954-): Portré festő. Színes rézkarc, papír, 6,5×6 cm Üvegezett keretben
10100.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Elekfy Jenő (1895-1968): Vihar előtt. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 29×39 cm
10101.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10102.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

10103.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

10104.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10105.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Fábián Gyöngyvér (1944-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×40 cm
10106.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

10107.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft