Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 132

Ezüst(Ag) modern fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 4,5, cm, nettó: 4,91 g
19036.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott szívecskés fülbevalópár, jelzett, h: 2,6 cm, bruttó: 5 g
19037.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzés nélkül, nettó: 4,5 g
19038.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Arany (Au) 14 K porcelán Szűz Mária medál, jelzés nélkül, bruttó: 4,8 g
19039.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
9

Arany (Au) 14 K Szűz Mária porcelán medál, jelzés nélkül, sérüléssel, bruttó: 2,6 g
19040.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) köves fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 13,19 g
19041.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) rózsaszín gyöngyházas fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 8,25 g
19042.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár Pandora jelzéssel, d: 1,3 cm, bruttó: 3,74 g
19043.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst(Ag) karikás, köves fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 5 g
19044.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel és markazitokkal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7 g
19045.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 1,4 g
19046.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 6,4 g
19047.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft