Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 132

Ezüst (Ag) pudrié, fém betéttel. br 120 g d:7,5 cm
19120.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 2,49 g
19121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 17 cm, nettó: 4,19 g
19122.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 51, nettó: 2,57 g
19123.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst nyelű (Ag) süteményes kés és villa készlet, díszdobozban. 6 személyes: Jelzett, mesterjegyes.
19124.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

14K arany (Au) fülbevaló (csak 1 db!) brillel és zafírral br 1,36g
19125.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
15

Ezüst (Ag): Pudrié. Jelzett. Bruttó: 86g, 7x7cm
19126.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag) bross, markazittal és üveggel ékítve, kopott, jelzett, bruttó: 6,3 g, 6cm.
19127.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
26

Ezüüst (Ag) peremű kristály hamutál. Jelzett. d: 14 cm
19128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) kígyóbőr nyaklánc. 8 g
19129.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

19130.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

19131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft