Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 132

Ezüst (Ag) vegyes ezüst tétel, részben jelzett, klipsz, páratlan fülbevalók, gyűrű. bruttó: 6,5g
19012.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) tálka, jelzett, apró horpadással, 7cm, nettó:20g
19013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) nyaklánc skorpió medállal, jelzett nettó: 6g, h:73cm
19014.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) Szecessziós tubákos szelence, jelzett, 5x4,5cm, nettó:22g
19015.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17

Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h:34cm, nettó: 16,5g
19016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) filigrán karkötő, jelzett nettó: 9,5g, h:19cm
19017.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst (Ag) lánc 1,02g
19018.

Ezüst (Ag) lánc 1,02g

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag) zsebóralánc 8,13 g
19019.

Ezüst (Ag) zsebóralánc 8,13 g

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

Ezüst (Ag) aranyozott ékített gyűrű, jelzett, bruttó:2,63g, m:59, sérült
19020.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst(Ag) ceruza, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 16,6 g
19021.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár nagyméretű borostyánnal, jelzés nélkül, h: 4,5 cm, bruttó: 8,58 g
19022.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár korall és gyöngyház díszítéssel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3 g
19023.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft