Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 29

Ancsin Pálné, Dr. Tóth József: Képes úttörőmozgalom történet. Szerkesztette: Budai Éva. A borítótervet és az illusztrációkat Varga Judit készítette. H.n., Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 1985. Kissé kopott kiadói papírkötésben.
17377.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17378.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hol volt, hol nem volt... Pécs, é.n. Alexandra. Mesekönyv színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, utolsó lap hiányos.
17379.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Farkas Zoltán, Sós Judit: Erdély meséje. Bp. 2006, Jel-kép. Kemény Zsuzsa rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben.
17380.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Heather Amery: The Complete Book of Farmyard Tales. Usborne Farmyard Tales.Stephen Cartwright illusztrációival. London, 2008., Usborne. Kiadói kartonált papírkötés.
17381.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft