Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 29

Defoe, Daniel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban
17365.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17366.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bibó Lajos: Mindhalálig. Bp., é.n. Singer. Kiadói félvászon kötésben. Kis kopással
17367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vajda Marietta: Csengő tulipán. Mesék. Gortvay Stefánia rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17368.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Altay Margit: Az én babám. Czeizling Lajos képeivel. Bp., 1976. Móra
17369.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tari Márta: Mézesmese kincsestár. Bp., 2008. Kiadói kartonált papírkötésben.
17370.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Mérai Tibor-Gönczi Tibor: A teknőc hajók. Szivárvány Kiskönyvtár. Bp., 1956, Ifjúsági. Kiadói kissé foltos, kissé szakadt papírkötés.
17371.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ágyú és vasvilla. Világhírű történetek képekben. Bp., én., Ifjúsági. Kiadói papírkötés, a borítója leszakadt.
17372.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14

17373.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, előzéklap kijár, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.
17374.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ego: Két új matrózruhás. Diáklányok regénye. Bp., 1937. Signer és Wolfner., Kiadói félvászon kötésben, előzéklapokon ceruzás firkákkal
17375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lakatos Mihály: Etimo apó csodálatos meséi. Hadai G. Klára illusztrációival. Kolozsvár, 2002, Kriterion. Első kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17376.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft