Könyvek: Judaika

Tételek száma: 48

17275.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bibliai az ifjúság és a család számára. I-II. kötet.  + az I. kötet még egyszer. Bp., 1925. Izr. Magyar Irodalmi Társulat. kiadói papírkötésben.Egyik kissé sérült.
17276.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Énekek éneke. Fordította: Bernáth István. H.n., 1962, Magyar Helikon. Ajándékozói bejegyzéssel, elején metszettel. Kiadói aranyozott kartonált kötésben, jó állapotban.
17277.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17278.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

17279.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17280.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17281.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zolnay László: Buda középkori zsidósága és zsinagógáik. Bp., 1987, BTM. Papírkötésben, jó állapotban.
17282.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17283.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A zsidóság. Nagy civilizációk. Fordította: Koroncz Ágnes. Bp., 2010, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17284.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pataki Mária-Pinter József: Zsidó kultúra és hagyomány. I. köt. Javne-könyvek. Új sorozat 1. Bp.,én.,Magyar Zsidó Közösségi Iskola Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17285.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17286.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft