Könyvek: Judaika Tételek száma: 48
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2207999
17263
376
Books: Judaica
Hogya György: Mata. - Nehéz emberi sors. - Veszprém, 2000., Pannonprint. Kiadói papírkötés. 2186733
17264
376
Books: Judaica
Ignaz Reich: Beth-El. Ehrentempel verdienter ungarischer israeliten. Fünftes Heft. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos és elvált borítóval, foltos lapokkal. Ritka! 2189667
17265
376
Books: Judaica
Janna Malamud Smith: My father is a book. A memoir of Bernard Malamud. Boston-New York, 2006, Houghton Mifflin Company. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2208633
17266
376
Books: Judaica
Martin Gilbert: Zsidó történelmi atlasz. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 2213964
17267
376
Books: Judaica
Scheiber Sándor: Folklór és tárgytörténet. III. köt. Bp.,1984., Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Kiadói műbőr-kötés. 2212611
17268
376
Books: Judaica
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 6. kötet. Szukkot ünnep utolsó napjaira. Bp., 1913, Schlesinger József kiadása, fordította Schön József. Kiadói vászon kötés, gerinc sérült, kopott és foltos borítóval, laza fűzéssel. 2074327
17269
376
Books: Judaica
Scheiber Sándor: ...és beszéld el fiadnak... Zsidó hagyományok Magyarországon. Féner Tamás fotói. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, javított papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel, 2156552
17270
376
Books: Judaica
Hajdu István (szerk.): Osztropoli Herschel ostora. Viccek, adomák és bölcs mondások a zsidó folklórból. Bp., 1985, Minerva. Kiadói papír kötésben. 2130259
17271
376
Books: Judaica
Modern héber imakönyv, kézzel írt sorokkal 2213003
17272
376
Books: Judaica
Raj Tamás: Nem idegen közöttünk. A zsidóságról nem zsidóknak. Ámos Imre rajzaival. Bp.,2001., Makkabi. Kiadói papírkötés. 1934566
17273
376
Books: Judaica
Herbst Péterné Krausz Zorica: Magyarországi zsidó ételek. Szentöld Dávid csillagában - Izraeli útijegyzetek. 2166496
17274
376
Books: Judaica
Herbst Péterné Krausz Zorica: Magyarországi zsidó ételek. Bp., 1984., Minerva. Kiadói papírkötés, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft