https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
15097.

Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.
1
15098.

Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas, elszíneződött, kissé sérült gerincű borítóval.
1
15099.

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas, elszíneződött, kissé sérült gerincű borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.
1
15100.

Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balla Dezső-Szalay Árpád: A Dunai Szalmacellulózgyár 1962-1982. Dunaújváros, 1982,Dunai Szalmacellulózgyár,(FMNYV-ny.), 159 p. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1
15101.

Balla Dezső-Szalay Árpád: A Dunai Szalmacellulózgyár 1962-1982. Dunaújváros, 1982,Dunai Szalmacellulózgyár,(FMNYV-ny.), 159 p. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
101 kép a régi Pest-Budáról. Összeállította és a kísérő szövegeket írta: Rexa Dezső. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.
1
15102.

101 kép a régi Pest-Budáról. Összeállította és a kísérő szövegeket írta: Rexa Dezső. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Hadházy Jenő: Hajdúhadház református értékei. Hajdúhadház, 2013, Hajdúhadházi Református Egyházközség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15103.

Hadházy Jenő: Hajdúhadház református értékei. Hajdúhadház, 2013, Hajdúhadházi Református Egyházközség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.
1
15104.

Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval.
1
15105.

Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.
1
15106.

Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Demeter Zsófia - Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno...Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990, István Király Múzeum-Fejér Megyei Múzeumegyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15107.

Demeter Zsófia - Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno...Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990, István Király Múzeum-Fejér Megyei Múzeumegyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
32 db Panoráma útikönyv magyarországi településekkel
1
15108.

32 db Panoráma útikönyv magyarországi településekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz