Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

15169.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pilinyi Péter: Józsefváros története. 1849-1896. (Első rész.) Bp., 1998, Budapest Főváros Józsefvárosi Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
15170.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban.
15171.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Nyisztor Zoltán: Mandarinok, kulik és misszionáriusok. Bp., 1937, Szent-István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban.
15172.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hajdúsámson. Szerk.: Gazdag István. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
15173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jávorka Péter: Gödöllői és környéke. Pestmegyei tájak 3. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
15174.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Huba László: Vác és környéke. Pestmegyei tájak 1. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
15175.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dániel György: Antarktisz rejtélye. Élet és Tudomány Kiskönyvtár 8. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15176.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1931 Fővárosi Évkönyv. Kissé hiányos papírborítóval,
15177.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Rehák Ferenc: Fót története. Bp.,2000, Greger-Delacroix. A könyv megjelenését támogató fóti családok fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15178.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

15179.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Bálint Sándor: Szeged városa. Szeged, 2003, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
15180.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft