Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1474110
15169
322
Books: Travelling, Local History
A Sárospataki Református Főiskola. Szerk.: Mátyás Ernő. Sárospatak, 1939, Sárospataki Református Főiskola. Kiadói papírborító, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. 1651064
15170
322
Pilinyi Péter: Józsefváros története. 1849-1896. (Első rész.) Bp., 1998, Budapest Főváros Józsefvárosi Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. 1671338
15171
322
Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban. 1720379
15172
322
Dr. Nyisztor Zoltán: Mandarinok, kulik és misszionáriusok. Bp., 1937, Szent-István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban. 1706217
15173
322
Hajdúsámson. Szerk.: Gazdag István. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés. 1706246
15174
322
Jávorka Péter: Gödöllői és környéke. Pestmegyei tájak 3. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés. 1706249
15175
322
Huba László: Vác és környéke. Pestmegyei tájak 1. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. 1691561
15176
322
Dániel György: Antarktisz rejtélye. Élet és Tudomány Kiskönyvtár 8. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói papírkötés. 1757215
15177
322
1931 Fővárosi Évkönyv. Kissé hiányos papírborítóval, 1732992
15178
322
4200
Rehák Ferenc: Fót története. Bp.,2000, Greger-Delacroix. A könyv megjelenését támogató fóti családok fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1736228
15179
322
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban. 1736214
15180
322
2200
Bálint Sándor: Szeged városa. Szeged, 2003, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft