Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1737257
15193
322
Books: Travelling, Local History
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben. 1718563
15194
322
2200
Karsztvízvédelem a Közép-Dunantúlon. Szimpóziumi és kiegészítő anyagok. Szerk.: Dr. Nagy Zsigmond. Hévízi Könyvtár 12. Hévíz-Zalaegerszeg, 2000, Hévízi Tóvédő Egyesület-Magyar Olajipari Múzeum. Kiadói kemény-kötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel. 1718346
15195
322
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság, 278 p + VIII t. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban. 1723155
15196
322
2200
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egészvászon-kötés kopottas, dohos. 1723169
15197
322
2200
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott, hullámos elülső kötéstáblával, kissé hullámos lapokkal, dohos. 1718810
15198
322
Ráday Mihály: Új városvédőbeszédek. Bp., 2001. Tarsoly kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel. 1721159
15199
322
Csorba Csaba: Regélő váraink. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. 1666883
15200
322
Sárospatak. Árpád-házi Szent Erzsébet szülőhelye. Sárospatak,2007, Sárospatak Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven. Megjelent 2500 példányban. 1666893
15201
322
Halmaj monográfiája. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Halmaj, 2002, Halmaj Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1519759
15202
322
Mindszent története és népélete. Szerk.: Juhász Antal. Bp., 1996, Mindszent Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, egy-két helyen tollal aláhúzás. Jó állapotban. 1651148
15203
322
2200
Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyoszlop,2001, Bakonyoszlop Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1720495
15204
322
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft