Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

Pomáz. Természeti kincseink, történelmünk, kulturális örökségünk. Szerk.: Laszlovszky József-Borbélyné Radics Ibolya, Könczöl Dánielné. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/095.) példány.
15060.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

15061.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15062.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

15063.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

15064.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Hajdúszoboszló monográfiája. Szerk.: Dankó Imre. Hajdúszoboszló, 1975, Hajdúszoboszló Város Tanácsa , 1975, 847 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó két lap kissé foltos.
15065.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

15066.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

15067.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

15068.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal, térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott gerinccel.
15069.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bánhidi Antal: A gerle 13 útja. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói díszes aranyozott egészvászonkötésben, jó állapotban.
15070.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15071.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft