Könyvek: Technika

Tételek száma: 43

Shenton, Alan: Pocket Watches 19th & 20th Century. England, 1996. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
15657.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Serény János: Díszítő szobrász-, műmárvány- és műkőmunkák kivitelezése. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15658.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Berget, Alfonz: Léghajózás és repülés. Bp., 1911, Természettudományi Társulat. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban. /  In a bit worn out ornated cloth binding, in good condition.
15659.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ardos Frigyes: Fafaragások és fémdomborítás. Nevelő és műkedvelő kézügyességi munkálatok könyvtára 2. füzet. Bp., 1911, Révai és Salamon Könyvnyomdája. papírkötés, rossz állapotban.
15660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bodóczky István: Sárkányépítés. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15661.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15662.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15663.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

15664.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Hegesztők kézikönyve. Összállították: Kurovszky István, Csurgay Árpád. Bp., 1937, Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, viseltes borítóval, de belül jó állapotban.
15665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szerényi István, Szerényi Attila: Építőipari anyag és gyártásismeret I-II. Pécs, 2007-2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15666.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15668.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft