Könyvek: Technika

Tételek száma: 43

Szerkesztési atlasz. Szerk.: Herczeg István. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, az elülső előzéklap szakadt.
15669.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Asbóth Oszkár: A repülőgép. Korszerű könyvtár. Bp., (1943), Csizmadia Kálmán-ny. Kiadói papírkötés.
15670.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Köves György, Vavrovics Tibor: Varrógépismeret. Bp., 1957, Műszaki. Kiadói papírkötés.
15671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

E. Aisberg: Ilyen egyszerű a rádió! Fordította: Szabó György. Bp., 1963, Táncsics. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
15672.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Pallai Sándor, Rékai Jenő: Ipari gyémántok-drágakövek. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15673.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés, belül jó állapotban, korabeli reklámokkal.
15674.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Lukács Ernőné, Péter Ágnes, Tarján Rezsőné: Tarkabarka fizika. Furcsaságok és tanulságok a fizikából. Törs Tibor rajzaival. A címlap Kolozsvári György munkája. Bp., 1956, Ifjúsági. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15675.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A technika világa. A. Sz. Fedorov: Miért rozsdásodnak a fémek? Fordította Szőke László./Valkó Iván Péter: Telefon és távíró./ Vécsey Béla: A vas- és acélgyártás./Lőrincz Gáspár: Gépóriások a Szovjetunióban./György Zoltán: Automatagépek./Bodrossy Félix: A plasztikus film.  Bp., 1951-1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15676.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ügyes kezek. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás.  Kiadói kopottas félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
15677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15678.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

15679.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Tóth Viktor: A Commodore 16 belső felépítése. Bp., 1986, Novotrade. Kiadói papírkötés.
15680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft