Festmények és grafikák Tételek száma: 233
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1441009
10231
280
46000
Ismeretlen festő: Női képmás gyöngysorral (19 sz.v.). Olaj, vászon, díszes aranyozott keretben, 38×31 cm 1417203
10232
280
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 34×23 cm 1325791
10233
280
60000
Jelzés nélkül: Éjszaka a tanyán. Olaj, vászon,, 40×50 cm 1334789
10234
280
60000
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 44×50 cm 1136972
10235
280
Jelzés nélkül: Ülő nő. Olaj, karton, 37x27cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft