Festmények és grafikák Tételek száma: 233
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1414840
10195
280
Wild Károly (?-?): Éljen május elseje, plakátterv. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, kis szakadással, 42x42cm 1431320
10196
280
2200
Zádor István (1882-1963): Pipázó juhász, színezett rézkarc, papír, jelzett, sérült, 41×28 cm 1444285
10197
280
Zádor István (1882-1963): Duan parti szállodasor 1927. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×33 cm 1441592
10198
280
Zorkóczy jelzéssel: Házak az erdőszélen. Olaj, vászon, keretben, 40×62 cm 1428792
10199
280
Zorkoczy jelzéssel: Libapásztor. Olaj, karton, keretben, 29×21 cm 1443449
10200
280
Zorkóczy jelzéssel: Fácánok. Tempera, papír, üvegezett, keretben, 17×21 cm 1238011
10201
280
Zotova (szovjet) jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Joesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon (sérült), fa keretben, 41,5×64,5 cm 1353967
10202
280
Olvashatatlan jelzéssel: Asszony az erdei úton. Olaj, vászon, keretben, 30×43 cm 1322055
10203
280
Olvashatatlan jelzéssel: Lány. Olaj, farost, keretben, 23×34 cm 1431497
10204
280
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a tóparton, olaj, vászon, sérült, 24,5×18,5 cm 1444252
10205
280
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Muskátli az ablakban. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 85×60 cm 1444248
10206
280
Olvashatatlan jelzéssel:Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft