Festmények és grafikák

Tételek száma: 233

Szűcs János (1917-1995): Bástya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10170.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Takács Pál (1932-): Halleluja. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 59×50 cm
10171.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Terék jelzéssel: Sikátor. Vegyes technika, farost, keretben, 52×35 cm
10173.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Terék jelzéssel: Zöld utca. Olaj, farost, keretben, 60×52 cm
10174.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Tibor jelzéssel: Vitorlások a kikötőben. Olaj, vászon, 32×40 cm
10175.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

B. Tóth Edit (1958-): Zene. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10176.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10177.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Turmayer jelzéssel: Mediterrán város. Olaj, vászon, 54×67 cm
10178.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10179.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
10180.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Varga Mátyás (1910-2002): Debrecen.Linó, papír, jelzett, 35×50 cm
10181.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Varga Mátyás (1910-2002): Mátyás templom. Színes linó, papír-farost, jelzett, 50×35 cm
10182.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft