Fotó

Tételek száma: 531

cca 1967, Fenyvesi Máté (Fenyvesi dr.), az FTC labdarúgója egy utánpótlás játékossal. Sajtófotó, Szebelédi Géza felvétele. A hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozott. 14,5x13,5 cm.
12292.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sinkovits Imre (1928-2001) színművész 10 db fotója. Színdarabokból és magán fotó
12293.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1930 A Szent Imre szobor avatása a Móricz Zsigmond (Horthy Miklós) körtéren, Serédi Jusztinián és más egyházi méltóságok  részvételével. Mácsi András pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
12294.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Eddy Delling osztrák színésznő fotói, közötte sok aláírt, néhány képeslap saját keze írásával, néhány szerepfotó, összesen 12 db / cca 1910 12 photos and postcardss of Austrian actress Eddy Delling, some with autograph signatures some with autograph writing
12295.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1940 Radocsay László(1878-1968) igazságügy-miniszter jugoszláviai látogatásán készült képek, 12 db fotó, 13x18 cm
12296.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1980-1995 7db fotó politikusokról, katonai vezetőkről, többek közt: Kádár János, Losonczi Pál, Oláh István, Raffay Ernő, Pozsgay Imre, Für Lajos, Keleti György, stb.)
12297.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1965 USA a ghánai nagykövet és Fedorenko elvtárs. Pecséttel jelzett fotó 13x10 cm
12298.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1973 Bene Ferenc gólt szerez, Tamás Gyula kapus tehetetlen. Újpesti Dózsa - Vasas mérkőzés. Hátoldalon pecséttel. 24x15 cm.
12299.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1967 Albert Flórián helyzetbe kerül az FTC - Pécsi Dózsa mérkőzésen. Hátoldalon pecséttel. 16,5x13,5 cm.
12300.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1970 Kántor Sándor karcagi népművész. Érczi K. Gyula felvétele. Hátoldalán pecséttel jelzett. 12,5x13cm.
12301.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1975 Horthy Miklós kormányzó vitézeket avat a Margitszigeten 1936 május 24-én. Bojár Sándor felvétele, későbbi előhívás. Hátoldalán pecséttel jelzett. 24x16 cm.
12302.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

cca 1972 Kádár János Balczó Andrásnak gratulál. Szebellédy Géza felvétele. Hátoldalán pecséttel jelzett. 18x13,5 cm.
12303.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft