Fotó Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1266295
12316
258
Photo
1967 Albert Flórián aranylabdás és más korábbi aranylabdás footballisták MTI sajtófotó 25x21 cm 1269974
12317
258
Photo
1919 Mihail Vasziljevics Frunze és Szamuely Tibor Moszkvában tárgyal. Kb korabeli sokszorosítás / Moscow Mihail Frunze and Hungarian communist Szamuely. Negotiations 23x17 cm 1262729
12318
258
Photo
cca 1970 Bene Ferenc mérkőzés közben. Kis sérüléssel. A Magyar Hírek fotója, hátoldalán pecséttel. 19x18 cm. 1266658
12319
258
Photo
1970 Zsoldos Andor. Franz Hausmann felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett. Aláírt! 24x18 cm. 1266729
12320
258
Photo
cca 1971 Palocska Mária a művészi torna VB-re készül. Ifj Bohanek Miklós. felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett. 24x18 cm. 1266752
12321
258
Photo
cca 1972 Hargitay András úszás közben. Geleta Pál felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett. 24x18 cm. 1267050
12322
258
Photo
cca 1968 Sándor György a Liszt Múzeumban Liszt Ferenc zongorájánál. Bojár Sándor felvétele. A hátoldalon pecséttel jelzett. 24x18 cm 1267346
12323
258
Photo
1974 Nyilasi Tibor élete első NB1-es góljának örül az FTC-Csepel bajnokin. Hátoldalon pecséttel. 24x18 cm. 1267390
12324
258
Photo
cca 1973 Pataki Ági a strandon. 2 db divatfotó. Komlós Lili felvételei 24x18 cm. 1266212
12325
258
Photo
II. János Pál pápa és Paskai László fotója, kis töréssel, 24x30cm 1270833
12326
258
Photo
cca 1964 Czinke Ferenc festőművész alkotás közben. Nagyméretű fotó. Hátoldalán feliratozva. 23,5x18 cm. 1269049
12327
258
Photo
1939 Fotók Báró Podmaniczky István és Szinyei Merse Piroska esküvőjéről előkelő résztvevőkkel, Jakab Sánodr ill., Macsi andrás budapesti fényképesz pecsétjével, 2db, 8x7cm, 17x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft