Fotó

Tételek száma: 531

cca 1970 NSZK-Magyarország labdarúgó mérkőzés, a riporter Szepesi György. Petrovits László felvétele, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x13 cm.
12280.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1967 Bene Ferenc a kapura tör. Petrovits László Hátoldalon pecséttel jelzett. 14x11 cm.
12281.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1975 Kiss Nagy András Munkácsy- és Kossuth-díjas szobrászművész. Keleti Éva felvétele. Hátoldalán pecséttel jelzett. 13x13 cm.
12282.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1966 Győztes magyar csapat Floridában, egy nemzetközi gasztronómia fesztiválon. Középen Túros Emil.  A Magyar Hírek fotója, hátoldalán pecséttel. 13x17,5cm.
12283.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1971 Biszku Béla fogadja Kádár Jánost a Nyugati pályaudvaron. Vigovszki Ferenc felvétele, hátoldalán pecséttel jelzett. 15x13 cm.
12284.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lányi Sarolta (1891-1975) magyar költő, műfordító, pedagógus fotója Nyikolájeva az "Aratás c. regény szerzőjével, 17x12cm
12285.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1965 Sinkovits Imre díjat vesz át. Mögötte Major Tamás. Keleti Éva felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett.18,5x13,5 cm. Alsó részén apró sérülés.
12286.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1966 Részlet Kovács András Hideg napok c. filmjéből. A képen Szirtes Ádám, Latinovits Zoltán, Darvas Iván, Szilágyi Tibor. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 17,5x10,5 cm.
12287.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1973 A Göteborgban világbajnok női tőrcsapat. Balról Maros Magda, Szolnoki Mária, Bóbis Ildikó,  Rejtő Ildikó, Tordasi Ildikó. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 24x11 cm.
12288.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1973 A Göteborgban világbajnok férfi kardcsapat. Balról Gerevich Pál, Kovács Attila, Marót Péter,  Kovács Tamás, Hammang Ferenc. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 20x11,5 cm.
12289.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1971 Villányi Zsigmond öttusázó lovon. Petrovits László felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett. 23x16 cm.
12290.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1940 dr. Kiss Ferenc (1889-1966) világhírű  anatómia professzor május 22-i rádió előadásának alkalmából készült fotója, verzón feliratozva, 12x17cm
12291.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft