cca 1966 Győztes magyar csapat Floridában, egy nemzetközi gasztronómia fesztiválon. Középen Túros Emil. A Magyar Hírek fotója, hátoldalán pecséttel. 13x17,5cm.
cca 1965 Sinkovits Imre díjat vesz át. Mögötte Major Tamás. Keleti Éva felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett.18,5x13,5 cm. Alsó részén apró sérülés.
1966 Részlet Kovács András Hideg napok c. filmjéből. A képen Szirtes Ádám, Latinovits Zoltán, Darvas Iván, Szilágyi Tibor. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 17,5x10,5 cm.
1973 A Göteborgban világbajnok női tőrcsapat. Balról Maros Magda, Szolnoki Mária, Bóbis Ildikó, Rejtő Ildikó, Tordasi Ildikó. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 24x11 cm.
1973 A Göteborgban világbajnok férfi kardcsapat. Balról Gerevich Pál, Kovács Attila, Marót Péter, Kovács Tamás, Hammang Ferenc. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 20x11,5 cm.