Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
986469
13580
243
Books: Science and technology
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes fedőlappal, ill., gerinccel. 1023989
13581
243
Books: Science and technology
Telegdi Tóth Károly: Feladatok az állami bányászat terén. Bp., 1942. K. M. egyetemi nyomda. 8p. Korabeli félvászon kötésben 1148079
13582
243
Books: Science and technology
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és iparüzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kissé kopottas kiadói vászon kötésben. 1146862
13583
243
Books: Science and technology
A boldogulás útja. Nemzetgazdasági beszélgetések a nép számára. Fordította: Dobóczky Lajos. Bp., é.n., Franklin. Kopott, kiadói egészvászon kötésben. 1148164
13584
243
Books: Science and technology
1913-1914 a Turisták Lapja ismeretterjesztő folyóirat két évfolyama, egybekötve, számos érdekes írással. Laza félvászon kötésben, jó állapotban. 1131236
13585
243
Books: Science and technology
Ferenczy Viktor: Jedlik Ányos István élete és alkotásai. 1800-1895. I-IV. kötet egybekötve. Győr, 1936-1939. Győregyházmegyei Alap Nyomdája. 116p.; 176p.; 243p.; 164p. Korabeli félvászon kötésben 1131030
13586
243
Books: Science and technology
Navratil Ákos: Közgazdaságtani és pénzügytani jegyzetek. Bp. 1906. Politzer. (1) 797p. A címlap a 416. oldal után kötve. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban. 972181
13587
243
Books: Science and technology
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben. 1148128
13588
243
Books: Science and technology
Bányabalesetek elhárítása. A bányász biztonságának kiskátéja. Szerk.: Lengyel András. Bp., 1950, Nehézipari Minisztérium Bányarendészeti Osztálya. Kicsit laza, enyhén kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1146410
13589
243
Books: Science and technology
Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben. Szép állapotú. 1007161
13590
243
100
Books: Science and technology
Philip K. Dick: Az elektromos Lincoln. Agave. Illusztrált kiadói papír kötésben, jó állapotban. 1138361
13591
243
Books: Science and technology
Ötven esztendő. 1893-1943. Magyar Vállalkozói Fakitermelők, Faiparosok, fa- és Tüzelőanyagkereskedők Országos Egyesülete ünnepi aranykönyve és 50-ik közgyűlési jelentése. Kiadói papír kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft