Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 98

Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp., [1935], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13568.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szász Ferenc dr., Nagy Endre dr.: Kézikönyv gazdasági iskolák és haladó gazdák számára: Bp., 1943, Minerva. Kopottas félvászon kötésben.
13569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Petzval Ottó: Erdő- és géptan. Technikai intézetek, gyakorló mérnökök és magántanulók számára. I. kötet. Pest, 1861, Emich Gusztáv. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, lapok foltosak, kopottas állapotban.
13570.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Cholnoky Jenő: A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13572.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13573.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kertész Béla, Virányi Miklós: Az adás- és vételtechnika alapjai. Bp., 1972, Zrínyi Katonai Kiadó (MHSZ Rádióamatőrök Könyvtára). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13574.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13575.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

13576.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13577.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13578.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13579.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft