Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 98

13508.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Svante Arrhenius: A világegyetem élete és megismerésének története a legrégibb időtől napjainkig. Bp., 1914, Franklin-Társulat.  Kiadói egészvászon kötésben.
13509.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bölsche: Az életfejlődés története. Fordította dr. Fülöp Zsigmond. Bp., 1912, Révai. Kiadói egészvászon kötésben.
13510.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sztrókay Kálmán: A kis csillagász. Szövegközti ábrákkal. Budapest,1942, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói karton kötésben, mellékletek nélkül.
13511.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13512.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13513.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. 64 táblával, és Becker Gerda 59 szövegképével. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben.
13514.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Majzon László: Leányfalu és környéke harmadkori üledékeinek geológiai és apelontológiai leírása. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1933, Sárik Gyula és Géza Könyvnyomdája. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, az első néhány lap elválik.
13515.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vendl Aladár: A budapesti keserűvizes telepek hidrogeológiája. Bp., 1948, Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13516.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13517.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13518.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13519.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft