Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 98

13520.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13521.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13522.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kosutány Tamás: A szőlő és a bor. Növényfiziológiai és növénychémiai tanulmányok. Adatok a szőlő és a bor chémiájához. Magyaróvár, 1896, Czéh Sándor-féle könyvnyomda. Restaurált, modern félműbőr kötésben, jó állapotban.
13524.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Hirts Deutsche Sammlung. Karl Sapper: Vulkanausbrüche. Breslau. cca 1930. Ferdinand Hirt Verlag. Hozzá nyomtatványjegyzék. KIssé laza papír kötésben.
13525.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kadić Ottokár: Mit kell tudnunk a barlangokról? Klny. a Barlangvilág VIII. és IX. kötetéből. Bp., 1939, Magyar Barlangkutató Társulat. Enyhén kopott, kicsit laza tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13526.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Laky Dániel: Földrajz a népsikolák számára. Bp., 1894. Dobrowsky és Franke. Későbbi egészvászon kötésben
13527.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lambrecht Kálmán: Az ősember elődei (Az ősállatok). 150 szövegképpel, 40 táblával és mélynyomású táblával. Bp., 1927, Dante. Gerincnél kissé beszakadt kiadói kemény kötésben.
13528.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.
13529.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

13530.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13531.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft