Porcelán Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1124432
11143
241
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 1112793
11144
241
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×7 cm 1107339
11145
241
24000
Zsolnay Sissy mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:29,5 cm és d:20 cm 1107089
11146
241
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure 1111152
11147
241
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:10 cm 1079838
11148
241
Zsolnay szív alakú "M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19." tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm 1094851
11149
241
Zsolnay kutyás bögre, matricás, jelzett, peremén köszörülés nyomok, m:9 cm 1127690
11150
241
Zsolnay kétfüles csészepár arany kontúrral, 2 db, hibátlan, jelzett 1127672
11151
241
3200
Zsolnay kék bonbonier mitológiai jelenettel, matricás, apró mázhibával, jelzett, d: 9 cm, m: 6 cm 1122936
11152
241
Zsolnay virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 10×10 cm 1097859
11153
241
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 1087348
11154
241
9500
Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft