Porcelán

Tételek száma: 133

Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
11143.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×7 cm
11144.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zsolnay Sissy mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:29,5 cm és d:20 cm
11145.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

11146.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:10 cm
11147.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Zsolnay szív alakú "M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19." tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm
11148.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zsolnay kutyás bögre, matricás, jelzett, peremén köszörülés nyomok, m:9 cm
11149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay kétfüles csészepár arany kontúrral, 2 db, hibátlan, jelzett
11150.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Zsolnay kék bonbonier mitológiai jelenettel, matricás, apró mázhibával, jelzett, d: 9 cm, m: 6 cm
11151.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Zsolnay virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 10×10 cm
11152.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
11153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db
11154.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft