Porcelán Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1124764
11130
241
Herendi ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, / Herend chinaware horse statue 20x18 cm 1126140
11131
241
Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:7 cm 1112724
11133
241
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm 1112282
11134
241
Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm 1060510
11135
241
Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm d:15,5 cm 1096199
11136
241
Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm 1094846
11137
241
2200
Herendi Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm 1130898
11138
241
Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott festés, jelzett, d:7 cm, m:7 cm 1075279
11139
241
70000
Fischer Emil díszkancsó, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:48 cm / Fischer Budapest faiance jug, hand painted, restored 1110460
11140
241
Herendi indiai kosár mintás áttört porcelán kosár, hibátlan, jelzett, d: 13 cm, m: 5 cm 1124668
11141
241
Herendi virágmintás porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomokkal, kis lepattanással, m: 7 cm + Holland porcelán kiskancsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:7,5 cm 1124462
11142
241
Herendi Apponyi mintás kis tojás alakú só-, vagy cukorszóró, kézzel festett, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft