Porcelán

Tételek száma: 133

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11106.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Herendi Viktória mintás hamutartó, kopott, jelzett, d:14,5 cm
11107.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi virág mintás leveles tálka, fogpiszkáló tartó, tojásos dobozka, tálka, kézzel festettek, jelzetek, hibátlanok, összesen: 4 db
11108.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi figura, kézzel festett, alján apró lepattanás, jelzett, m:5,5 cm
11109.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm
11110.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Viktória mintás Herendi levél alakú kosár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, 15×8,5 cm
11111.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

Herendi Viktória mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm
11112.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11113.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Herendi fehér mázas porcelán cserkész, alján lepattanással, jelzett, m: 9 cm
11114.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi liba, jelzett, apró mázhibával, h:13 cm, m: 6 cm
11115.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Herendi fehér mázas róka, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm
11116.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herendi virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:20,5 cm
11117.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft