Porcelán

Tételek száma: 133

Zsolnay madár váza, kézzel festett, jelzés nélkül, m:15 cm
11155.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Zsolnay retró bögre (4 db), jelzett, kopott, m:7,5 cm, d:9 cm
11156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay eozin mázas akt, jelzett, hibátlan, m:13 cm, h:22 cm
11157.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zsolnay virág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik, d:25,5 cm
11158.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Hollóházi Mikulás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm
11159.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

11160.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11161.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11162.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 23,5 cm
11163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi Jurcsák váza, matricás, jelzett, m:15 cm /  Faces designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
11164.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hollóházi karácsonyi mintás kávéscsésze, 2 db, csészealjjal, hibátlan, jelzett
11166.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dekoratív, növénymintás Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, 22,5 cm
11167.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft