Porcelán

Tételek száma: 133

Herendi ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, / Herend chinaware horse statue 20x18 cm
11130.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:7 cm
11131.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm
11133.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

11134.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm d:15,5 cm
11135.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm
11136.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm
11137.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott festés, jelzett, d:7 cm, m:7 cm
11138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fischer Emil díszkancsó, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:48 cm / Fischer Budapest faiance jug, hand painted, restored
11139.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Herendi indiai kosár mintás áttört porcelán kosár, hibátlan, jelzett, d: 13 cm, m: 5 cm
11140.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Herendi virágmintás porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomokkal, kis lepattanással, m: 7 cm + Holland porcelán kiskancsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:7,5 cm
11141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herendi Apponyi mintás kis tojás alakú só-, vagy cukorszóró, kézzel festett, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 6 cm
11142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft