Porcelán

Tételek száma: 133

11168.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Hollóházi mokkás csészék (4 db), jelzettek, apró máz hiba az egyiken, festettek
11169.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi tálka párban, jelzett, hibátlan, 6×8 cm, 15×15 cm
11170.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi porcelán virágmintás váza és szív alakú ékszertartó dobozka, matricás, hibátlan, jelzett, m: 21 cm
11171.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi Faragó porcelán gyertyatartó kék és arany színben, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11172.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hollóházi Faragó porcelán hamutartó kék és arany színben, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm
11173.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Aqvincumi bonbonier Szolnok képével, matricás, jelzett, hibátlan, d:8 cm
11174.

Kikiáltási ár:
800 Ft

11175.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Aquincumi balalajkás bohóc, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm
11176.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Terebess madaras tál, matricás, jelzett, hibátlan, d:15 cm
11177.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kispesti (KP) kislány a játékbabával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11178.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Alföldi porcelán váza "Hódmezővásárhely" felirattal, Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
11179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft