Militária

Tételek száma: 52

1983. "Honvédelmi Érdemérem" 15 és 20 év után, aranyozott Br kitüntetések, mindkettő mellszalagon + ~1960-1970. "Katonai Tízpróba (KTP)" ezüst fokozata, sérült tűvel + "Katonai Haditorna (KHT)" ezüstözött, zománcozott jelvény T:1-,2 NMK 659,658
31242.

1983. "Honvédelmi Érdemérem" 15 és 20 év után, aranyozott Br kitüntetések, mindkettő mellszalagon + ~1960-1970. "Katonai Tízpróba (KTP)" ezüst fokozata, sérült tűvel + "Katonai Haditorna (KHT)" ezüstözött, zománcozott jelvény T:1-,2
NMK 659,658

Kikiáltási ár:
800 Ft

1991. "Posztumusz 1956-os Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal bekeretezve T:1-   Hungary 1991. "1956 Commemoratove Medal" silver plated bronze decoration with ribbon, framed C:AU
31243.

1991. "Posztumusz 1956-os Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal bekeretezve T:1-
Hungary 1991. "1956 Commemoratove Medal" silver plated bronze decoration with ribbon, framed C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel III. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon + 1992. "A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata" hidegzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, a kitüntetések együtt felfüggesztve T:1,1-,2 Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service, 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon + 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon + 1992. "Distinction for an Officer in Service, 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon + 1996. "Distinction for an Officer in Service, 1st Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, all together suspended C:UNC,AU,XF
31244.

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel III. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon + 1992. "A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata" hidegzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, a kitüntetések együtt felfüggesztve T:1,1-,2
Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service, 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon + 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon + 1992. "Distinction for an Officer in Service, 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon + 1996. "Distinction for an Officer in Service, 1st Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, all together suspended C:UNC,AU,XF

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Bozó Gyula (1913-2004) "A Magyar Köztársaság Honvédelmi Miniszterétől" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:exPP
31245.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "MH BUDAPESTI HELYŐRSÉG PARANCSNOKSÁG" aranyozott Br plakett márvány lapon (103x150mm) T:1
31246.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Franciaország/Maginot-vonal ~1940. "Nem fognak átjutni" Br sapkajelvény T:2 France/Maginot line ~1940. "They shall not pass (On ne passe pas)" Br cap badge C:XF
31247.

Franciaország/Maginot-vonal ~1940. "Nem fognak átjutni" Br sapkajelvény T:2
France/Maginot line ~1940. "They shall not pass (On ne passe pas)" Br cap badge C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Német 3. Birodalom 1939. "Sebesülési jelvény, 2. típus, ezüst fokozat" ezüstözött fém jelvény, készítő: 100 (Rudolf Wächtler & Lange, Mittweida) T:2 German Third Reich 1939. "Wound Badge, 2nd version, Silver Grade" silver plated metal badge, maker: 100 (Rudolf Wächtler & Lange, Mittweida) C:XF
31248.

Német 3. Birodalom 1939. "Sebesülési jelvény, 2. típus, ezüst fokozat" ezüstözött fém jelvény, készítő: 100 (Rudolf Wächtler & Lange, Mittweida) T:2
German Third Reich 1939. "Wound Badge, 2nd version, Silver Grade" silver plated metal badge, maker: 100 (Rudolf Wächtler & Lange, Mittweida) C:XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10

Románia ~1960. "Katonai kiválóság" (2xklf) katonai akadémiai jelvény, egyik aranyozott, zománcozott T:2 Romania ~1960. "Military Excellence" (2xdiff) military academy badge, one gold plated, enamelled C:XF
31249.

Románia ~1960. "Katonai kiválóság" (2xklf) katonai akadémiai jelvény, egyik aranyozott, zománcozott T:2
Romania ~1960. "Military Excellence" (2xdiff) military academy badge, one gold plated, enamelled C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft

Románia 1984. "A felszabadulás 40. évfordulója" Br kitüntetés + 1987. "A mezőgazdasági kollektivizálás befejeződésének 25. évfordulójára" Br kitüntetés T:2  Romania 1984. "40th  Anniversary of Liberation" Br decoration + 1987. "25th Anniversary of the completion of collectivization of agriculture" Br decoration C:XF
31250.

Románia 1984. "A felszabadulás 40. évfordulója" Br kitüntetés + 1987. "A mezőgazdasági kollektivizálás befejeződésének 25. évfordulójára" Br kitüntetés T:2
Romania 1984. "40th Anniversary of Liberation" Br decoration + 1987. "25th Anniversary of the completion of collectivization of agriculture" Br decoration C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szovjetunió 1967. Jubileumi Érem "50 éves a Szovjetunió fegyveres ereje" aranyozott Br emlékérem mellszalagon T:2- Soviet Union 1967. Jubilee Medal "50 Years of the Armed Forces of the USSR" gold plated Br medal with ribbon C:VF
31251.

Szovjetunió 1967. Jubileumi Érem "50 éves a Szovjetunió fegyveres ereje" aranyozott Br emlékérem mellszalagon T:2-
Soviet Union 1967. Jubilee Medal "50 Years of the Armed Forces of the USSR" gold plated Br medal with ribbon C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

DN "A hazáért - Magyar honvédség / Katonai Hagyományőrzés" Br emlékkereszt mellszalagon T:2
31252.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

DN Zrínyi Miklós Katonai Akadémia jelvénye, ezüstözött jelvény tűzzománc piros-fehér sávos középrésszel, rajta kiterjesztett szárnyú sas karmai közt kard T:1-
31253.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft