https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" Br decoration without ribbon C:VF
1
31206.

1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" Br decoration without ribbon C:VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:F
1
31207.

1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:F

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.: Tautenhayn + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon, sign.: Tautenhayn + 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" Br medal without ribbon C:XF,VF
1
31208.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.: Tautenhayn + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2,2-
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon, sign.: Tautenhayn + 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" Br medal without ribbon C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914-. "I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés, "A" fémjellel a peremen, mellszalagon szign.: LEISEK T:2- Hungary 1914-. "Medal for Bravery I class - Der Tapferkeit" silver decoration with with "A" hallmark on the edge, on ribbon sign: LEISEK C:VF
1
31209.

1914-. "I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés, "A" fémjellel a peremen, mellszalagon szign.: LEISEK T:2-
Hungary 1914-. "Medal for Bravery I class - Der Tapferkeit" silver decoration with with "A" hallmark on the edge, on ribbon sign: LEISEK C:VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" "A" fémjelzett, zománcozott ezüst kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1914. "Red-Cross Silver Medal with military ornament" "A" hallmarked, enamelled silver decoration on ribbon C:XF
1
31210.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" "A" fémjelzett, zománcozott ezüst kitüntetés mellszalagon T:2
Hungary 1914. "Red-Cross Silver Medal with military ornament" "A" hallmarked, enamelled silver decoration on ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
7
 
1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" decoration without crown and ribbon C:XF
1
31211.

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2
Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" decoration without crown and ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény (33x40mm), szign.: "R. Marschall 1915" T:2- hajlás Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge (33x40mm) sign.: "R. Marschall 1915" C:VF fold
1
31212.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény (33x40mm), szign.: "R. Marschall 1915" T:2- hajlás
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge (33x40mm) sign.: "R. Marschall 1915" C:VF fold

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph. Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF edge error NMK 133.
1
31213.

1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph.
Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF edge error
NMK 133.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" sherardírozott vas kitüntetés T:1- Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" iron decoration C:AU
1
31214.

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" sherardírozott vas kitüntetés T:1-
Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" iron decoration C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
13
 
1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nélkül, szign.: R. Placht T:2- fül letört Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon, sign.:R. Placht C:VF broken ring
1
31215.

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nélkül, szign.: R. Placht T:2- fül letört
Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon, sign.:R. Placht C:VF broken ring

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nklkül. Szign.: R. Placht T:2-/3 Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon C:VF/F
1
31216.

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nklkül. Szign.: R. Placht T:2-/3
Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon C:VF/F

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with ribbon sign.:BERÁN L. C:XF
1
31217.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal szign.:BERÁN L. T:2
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with ribbon sign.:BERÁN L. C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz