Militária Tételek száma: 52
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
839601
31218
207
Military
Numizmatika
~1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség)" lövész és motorkerékpáros zománcozott Br jelvény T:2,2- 844737
31219
207
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" mellszalagon szalagsávval és miniatűrrel dísztokban T:3 NMK 618 823623
31220
207
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" szalaggal,szalagsávval és miniatűrrel dísztokban T:2 747918
31221
207
Military
Numizmatika
~1960. "Munkásőr" szolgálati zománcozott aranyozott jelvény 5 év szolgálat után + ejtőernyős zománcozott jelvény (2x) T:2 807055
31222
207
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Katonai Tízpróba (KTP)" arany - ezüst és bronz fokozata T:1 838657
31223
207
Military
Numizmatika
1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal és szalagsávval dísztokban T:1 NMK 708 844741
31224
207
Military
Numizmatika
1964. Munkásőr kitüntetés mellszalagon szalagsávval és miniatűrrel dísztokban T:1 NMK 708 836839
31225
207
Military
Numizmatika
1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel dísztokban + ~1960. Munkásőr szolgálati zománcozott aranyozott jelvény NMK 708 809680
31226
207
Military
Numizmatika
1964. "A Haza szolgálatáért Emlékérem" arany, ezüst és bronz fokozata, szalagsávval eredeti dísztokban T:1 839150
31227
207
Military
Numizmatika
~1965. "Munkásőr" zománcozott Br jelvény + 1960. "Díszszemle 1945-1960" zománcozott Br kitüntetés + ~1950. "MHSZ Honvédelemért" zománcozott, aranyozott kitüntetés + ~1970-80. "Magyar Államvasutak 20 év szolgálatért" zománcozott, ezüstözött kitüntetés T:2,2- 807225
31228
207
Military
Numizmatika
1965. "Szolgálati Érdemérem 800 repült óra után" nem eredeti mellszalaggal dísztokban T:2 Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 800 hours of flying" in case C:XF 808017
31229
207
Military
Numizmatika
1965. "Szolgálati Érdemérem 550 repült óra után" sérült T:2 Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 550 hours of flying" damaged, in case C:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft