Militária

Tételek száma: 52

~1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség)" lövész és motorkerékpáros zománcozott Br jelvény T:2,2-
31218.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1957. "Szolgálati Érdemérem" mellszalagon szalagsávval és miniatűrrel dísztokban T:3  NMK 618
31219.

1957. "Szolgálati Érdemérem" mellszalagon szalagsávval és miniatűrrel dísztokban T:3
NMK 618

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1957. "Szolgálati Érdemérem" szalaggal,szalagsávval és miniatűrrel dísztokban T:2
31220.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1960. "Munkásőr" szolgálati zománcozott aranyozott jelvény 5 év szolgálat után + ejtőernyős zománcozott jelvény (2x) T:2
31221.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1960-1970. "Katonai Tízpróba (KTP)" arany - ezüst és bronz fokozata T:1
31222.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal és szalagsávval dísztokban T:1 NMK 708
31223.

1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal és szalagsávval dísztokban T:1
NMK 708

Kikiáltási ár:
800 Ft

1964. Munkásőr kitüntetés mellszalagon szalagsávval és miniatűrrel dísztokban T:1  NMK 708
31224.

1964. Munkásőr kitüntetés mellszalagon szalagsávval és miniatűrrel dísztokban T:1
NMK 708

Kikiáltási ár:
800 Ft

1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel dísztokban + ~1960. Munkásőr szolgálati zománcozott aranyozott jelvény NMK 708
31225.

1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel dísztokban + ~1960. Munkásőr szolgálati zománcozott aranyozott jelvény
NMK 708

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1964. "A Haza szolgálatáért Emlékérem" arany, ezüst és bronz fokozata,  szalagsávval eredeti dísztokban T:1
31226.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

~1965. "Munkásőr" zománcozott Br jelvény + 1960. "Díszszemle 1945-1960" zománcozott Br kitüntetés + ~1950. "MHSZ Honvédelemért" zománcozott, aranyozott kitüntetés + ~1970-80. "Magyar Államvasutak 20 év szolgálatért" zománcozott, ezüstözött kitüntetés T:2,2-
31227.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1965. "Szolgálati Érdemérem 800 repült óra után" nem eredeti mellszalaggal dísztokban T:2 Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 800 hours of flying" in case C:XF
31228.

1965. "Szolgálati Érdemérem 800 repült óra után" nem eredeti mellszalaggal dísztokban T:2
Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 800 hours of flying" in case C:XF

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1965. "Szolgálati Érdemérem 550 repült óra után" sérült T:2 Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 550 hours of flying" damaged, in case C:XF
31229.

1965. "Szolgálati Érdemérem 550 repült óra után" sérült T:2
Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 550 hours of flying" damaged, in case C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft