Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 36

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
12336.

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig.
Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12337.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

12338.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12339.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12340.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12341.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

12342.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12343.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

12344.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12345.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Világjárók Utazások és kalandok: Incze Antal: Rio Grande – Trieszt. Bp. é.n. Franklin. 148p., 12 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
12346.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Világjárók Utazások és kalandok: Kessler Hubert: Barlangok mélyén Bp., é.n. Franklin. 151 p. 36 fényképpel. Kiadói vászonkötésben.
12347.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft