Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 36

Breznay Imre - Karczos Béla: Egri képeskönyv. 230 képpel és minden képhez magyarázattal. Eger, 1937, Egri Nyomda Rt. 126 p.lev. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben
12324.

Breznay Imre - Karczos Béla: Egri képeskönyv. 230 képpel és minden képhez magyarázattal.
Eger, 1937, Egri Nyomda Rt. 126 p.lev. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Budapest. Dercsényi Balázs előszavával. Közel 250 művészi fénykép Budapest legszebb nevezetességeiről. Merhávia Kiadó, Budapest, 1997. Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története.  Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa V. B. Kiadó Budapest, 1985.
12325.

Budapest. Dercsényi Balázs előszavával. Közel 250 művészi fénykép Budapest legszebb nevezetességeiről. Merhávia Kiadó, Budapest, 1997.
Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa V. B. Kiadó Budapest, 1985.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gáspár Ferencz: A Föld körül III. Kelet- és Hollandus India. Adentől - Elő- és Hátsó-India körül Jáva szigetéig. 141 képpel, 26 melléklettel. Bp., 1906, Singer és Wolfner. Kiadói, egységes, festett, dombornyomott, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotú, gerincén sérült
12326.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12327.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Gáspár Ferencz: A Föld körül II. Nyugot-India és Afrika. Colontól Nyugat-Indián át Afrika körül, Adenig. 250 képpel, 29 melléklettel és 1 térképpel. Bp., 1906, Singer és Wolfner. Kiadói, egységes, festett, dombornyomott, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotú, gerincén sérült
12328.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Sisa Béla: Békés megye műemlékei. Békéscsaba 1981 I-II. kötet. Békéscsaba, 1981. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban, fotókkal illusztrálva.
12329.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Micsoda város! Karikatúrák a 125 éves Budapestről. A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteményének kiállítása. Bp., 1998. Papírkötés, jó állapotban, illusztrált.
12330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zadravecz István (szerk.): Szentföld I. kötet. Budapest, 1931, A Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának kiadása. Egészvászon kötés, illusztrált, melléklettel.
12331.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Id. Soós Béla: Az országos hírű orosházi hetipiac. Orosháza, 2006, Szántó Kovács János Terültei Múzeum. Papírkötés, melléklettel.
12332.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12333.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Világjárók Utazások és kalandok: Berg, Bengt Vándormadarakkal Afrikába Ford. Lambrecht Kálmán, Uray Mária. Bp., 1937, Franklin. 125p. 12 t. Kiadói vászonkötésben.
12334.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12335.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft