Porcelán

Tételek száma: 160

Áttört bécsi rózsás kínálótál, hibátlan, jelzés nélkül, matricás, hossza 31 cm,
11244.

Kikiáltási ár:
800 Ft

11245.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Royal Earthenware jubileumi tányér a királynő tiszteletére 1952-1977, jelzett, kissé kopott, d:22 cm /  Royal Earthenware commemorative plate of Queen Elizabeth II's Silver Jubilee 1952-1977
11246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11247.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Két darab matricás tányér, egyik jelzett Schönwald d: 25 cm
11248.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Virágmintás festett, jelzett, számozott brazil porcelán poháralátét-szett tartóval /  Brazilian painted porcelain coasters with case
11249.

Virágmintás festett, jelzett, számozott brazil porcelán poháralátét-szett tartóval /
Brazilian painted porcelain coasters with case

Kikiáltási ár:
800 Ft

Spanyol dísztányér, Sevillarte 24K arany díszítéssel, jelzett, d:15
11250.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó
11251.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült / Chinaware bonbonier damaged inside 14cm
11252.

Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült /
Chinaware bonbonier damaged inside 14cm

Kikiáltási ár:
800 Ft

Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban / German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm
11253.

Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban /
German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

3db svájci porcelán tál és tányér / Swiss chinaware bowls and plates
11254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

6 személyes aranyozott Bernadotte porcelán mokkás készlet / Chinaware coffee set
11255.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft