Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
566525
11256
169
Figyelő oroszlán, csehszlovák porcelán, jelzett, h:23 cm, m: 12 cm 535710
11257
169
Lovat ábrázoló kézzel festett iparművész porcelán figura / Chinaware horse figure 19cm 534974
11258
169
cca 1920 6 személyes porcelán teáskészlet, egy csésze hiányzik / Porcelain tea set (one cup missing) 536770
11259
169
Kínai jelzéssel ellátott porcelán műzlis tányér / Chinaware carael bowl with Chinese mark 12x6cm 526434
11260
169
3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura / Handpainted chinaware dog figures 6cm 465576
11261
169
3db gyöngyház festésű porcelán asztali dísz (apró sérülések) 498235
11262
169
22000
Kézzel festett aranyozott jelzés nélküli sorszámozott porcelán hölgy figura rózsákkal hibátlan állapotban/ Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 22x25cm 447870
11263
169
6 személyes komplett porcelán kávéskészlet / Porcelain coffee set, complete 498689
11264
169
Jelzés nélküli porcelán akt szobor / Chinaware nude sculpture 28cm 484181
11265
169
Szolídan aranyozott, matricás porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x6x7cm 492754
11266
169
XX. század elejéből származó nagyméretű porcelán kancsó javított csőrrel / Chinaware jug (repaired) 32cm 491486
11267
169
Festett porcelán-fajansz asztali lámpa / Porcellain-fayance table-lamp 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft