Virágmintás festett, jelzett, számozott brazil porcelán poháralátét-sz... https://www.darabanth.com/hu/169-Gyorsarveres/169.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~4000007/Viragmintas-festett-jelzett-szamozott-brazil-porcelan-poharalatet-szett-tartoval--3Cbr3EB~II551406
551406
11249
169
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,17 EUR , 2,50 USD
Leírás: Virágmintás festett, jelzett, számozott brazil porcelán poháralátét-szett tartóval /
Brazilian painted porcelain coasters with case
: Sys