Üvegtárgyak

Tételek száma: 471

cca 1910 Beyermann &amp; Co. Haida szecessziós váza, jelzés nélkül, szájánál restaurált, m: 11,5 cm
12577.

cca 1910 Beyermann & Co. Haida szecessziós váza, jelzés nélkül, szájánál restaurált, m: 11,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Murano millefiori macska alakú levélnehezék asztaldísz, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
12578.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Lilán pácolt kristály kehelyváza ezüst (Ag) talpban, jelzett, 1937-1966 közötti magyar fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, m: 20 cm
12579.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Kancsó. Erdély, 19. sz. közepe - második fele, kék üvegszál peremezéssel, pattanással, m: 10 cm
12580.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Csiszolt kék talpas üvegpohár szett, 6 db, eredeti dobozban, hibátlan, m: 21,5 cm
12581.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Karcag Berekfürdői fátyolüveg váza. Hibátlan, m: 12,5 cm
12582.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1950 Frenton Cranberry opalescent bütykös díszítésű üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm
12583.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Bütykös kancsó. Parád, 20. sz. eleje, kis sérüléssel, m: 21 cm
12584.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
"Savoy" váza. Finnország, Iittala gyár, Alvar Aalto (1898-1976) terve (1937), kétrétegű opálüveg, címkével jelzett, hibátlan, 15x13x12 cm /// "Savoy" vase. Finland, Iittala factory, design by Alvar Aalto (1898?1976) in 1937, double-layered opal glass, with label, flawless, 15×13×12 cm
12585.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzett, hibátlan, 56x35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12586.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Dzbanek Huta Tarnów, Barbara Kaczmarek-Górska designer: Kétfüles váza. Anyagában színezett hutaüveg, jelzés nélkül, talpánál kis pattogzással, m: 25 cm
12587.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Daum Nancy szecessziós cameo üveg nagyváza nárciszokkal díszítve. Daum fivérek gyára, Nancy, 1910 körül. Oldalán jelzett: Daum Nancy és a lotharingiai kettőskereszt. Felületén néhol karccal és kis ütődésnyommal, m: 49,5 cm /// Daum Nancy Art Nouveau Cameo Glass Large Vase, Decorated with Daffodils, manufactured by the Daum brothers, Nancy, circa 1910. Signed on the side: Daum Nancy with the Lorraine cross. Surface with occasional scratches and minor impact marks, height 49.5 cm.
12588.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 626,02
1 875,00
Minimális ajánlat:
600 000 Ft
600 000 700 000 800 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft