Jugendstil Lötz váza pár. Irizáló zöld hutaüveg. Jelzés nélkül 22 cm /// Jugendstil Lötz vase pair. Iridescent green art glass. Unsigned, height: 22 cm.
Pattantyús Gergely (1972) - Polyák János (1967-): Fémsókkal színezett hutaüveg váza. 1997, Bárdudvarnok, anyagában színezett hutaüveg, rátekert üvegszál díszítéssel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm /// Pattantyús Gergely (1972) - Polyák János (1967-): Metal saltcolored hut glass vase. 1997, Bárdudvarnok. Body-tinted hut glass with applied glass thread decoration. Unsigned, flawless condition, height: 10.5 cm
Talpas pohár. Cseh, 1840 körül, többrétegű csiszolt üveg ezüstpácolással és aranyfestéssel, medalionban kopott historikus jelenettel, gazdagon csiszolt és fazettált talpas test, kopással m: 14,5 cm /// Goblet. Bohemian, circa 1840, multi-layer cut glass with silver staining and gilding, medallion with a worn historic scene, richly cut and faceted stemmed body, with wear; height: 14.5 cm
cca 1930/40, Heinrich Hoffmann vagy Curt Schlevogt manufaktúra, Frantisek Pazourek designer: Nőalakos váza. Savmaratott színezett üveg, jelzés nélkül, pattogzással, m: 13 cm /// c. 1930/40, Heinrich Hoffmann or Curt Schlevogt manufactory, designer František Pazourek: Female Figure Vase. Acid-etched colored glass, unsigned, with chipping, height: 13 cm.
Rosenthal "Classic Rose" 6 darabos kristály likőrös pohár készlet, tálcán. Jelzett a poharakon, jelzett a tálcán. Tálca d: 33 cm, poharak m: 14 cm, karcolásokkal
Murano "Tutti Frutti" váza. cca 1950/60, terv.: Aureliano Toso, Áttetsző üveganyagba süllyesztett formázott polikróm üvegszelet, aranylemez és ezüstlemez díszítésekkel, jelzés nélkül, karcokkal, m: 22 cm /// Murano 'Tutti Frutti' Vase. Circa 1950/60, design by Aureliano Toso. Translucent glass with molded polychrome glass slices, decorated with gold and silver leaf. Unmarked, with scratches. Height: 22 cm.
Antik üveg vizes kacsó 20 cm és 5 db pohár készlet 13 cm. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, minimális sérülésekkel / Iranian glassware