Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3516700
12036
524
Art-ceramics
Retro 3 részes arcmintás fűszerkínáló szett, m: 9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3519165
12037
524
Art-ceramics
Original Singer Engel, jelzett, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3519558
12038
524
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi Majolika mesemintás gyermekpohár, jelzett, hibátlan, m: 9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3512441
12039
524
Art-ceramics
Józsa János Korond madármintás falitál, jelzett, kis mázkopással, d: 36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3512069
12040
524
3200
Art-ceramics
Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3517678
12041
524
Art-ceramics
Zöldmázas iparművész váza, hibátlan, 17x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3516920
12042
524
4200
Art-ceramics
Ikebana váza. Komlós Testvérek terve alapján. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 21x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3517673
12043
524
Art-ceramics
Tál. Erdély, 19. sz. vége, mázhibával, d: 23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3514940
12044
524
Art-ceramics
Meissen kerámia plakett Johann Friedrich Böttger arcképével, jelzett, tokban, d: 6,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3516918
12045
524
4200
Art-ceramics
Ikebana váza. Komlós Testvérek terve alapján. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 17x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3517779
12046
524
Art-ceramics
Teimel Óbánya fali dísztányér, jelzett, d:29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3516925
12047
524
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft