Kerámiák

Tételek száma: 199

Retro 3 részes arcmintás fűszerkínáló szett, m: 9 cm
12036.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Original Singer Engel, jelzett, m: 15 cm
12037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hódmezővásárhelyi Majolika mesemintás gyermekpohár, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
12038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Józsa János Korond madármintás falitál, jelzett, kis mázkopással, d: 36 cm
12039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm
12040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Zöldmázas iparművész váza, hibátlan, 17x14 cm
12041.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ikebana váza. Komlós Testvérek terve alapján. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 21x16 cm
12042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Tál. Erdély, 19. sz. vége, mázhibával, d: 23,5 cm
12043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Meissen kerámia plakett Johann Friedrich Böttger arcképével, jelzett, tokban, d: 6,5 cm
12044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Ikebana váza. Komlós Testvérek terve alapján. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 17x15 cm
12045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Teimel Óbánya fali dísztányér, jelzett, d:29 cm
12046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 21 cm
12047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft