Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3513914
12024
524
Art-ceramics
Szent László. Mázas kerámia kép, kis pattogzással, d: 27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3512473
12025
524
Art-ceramics
Népi kerámia házi áldás falidísz, d: 21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3515589
12026
524
Art-ceramics
Bay Kermaik art deco ékszertartó edény, jelzett, hibátlan, 10x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3513103
12027
524
Art-ceramics
Morvay Zsuzsa (1946-): Vasaló alakos asztaldísz, mázas kerámia jelzett, kis kopással,,14x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3517681
12028
524
Art-ceramics
Tófej hasábváza, minimális kopással, m: 31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3521886
12029
524
Art-ceramics
Német retro narancsmázas váza, hibátlan, m: 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3517364
12030
524
15000
Art-ceramics
Nagyméretű népi kerámia padlóváza, kis felületi kopásokkal, m:74 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3518830
12031
524
Art-ceramics
Arab mázas kerámia falitál, jelzett, d: 31,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3517924
12032
524
Art-ceramics
Fedeles tárolóedény, hibátlan, m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3513094
12033
524
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi miskakancsó, jelzett, mázkopással, m: 31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3512477
12034
524
Art-ceramics
Banános doboznyi népi kerámia tárgy, közte nagyobb méretű falitálakkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3516926
12035
524
Art-ceramics
Kancsó. Dunántúl, 20. sz. első harmada, repedéssel, m: 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft