Kerámiák

Tételek száma: 199

Zákány Eszter (1943-2006): Fokhagyma- és paprikafűző nő. Mázas kerámia falitál, jelzett, Iparművészeti Vállalatos zsűri címkével, paprikán kis sérüléssel, d: 26,5 cm
12000.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Szűrő. Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, felületi sérüléssel, repedésvonallal, d: 32 cm
12001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Kancsó virágmintával. Apátfalva, 19. sz. második fele, sérüléssel, felületi hibával, m: 18 cm
12002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Morvay Zsuzsa (1946-): Víziló alakos asztaldísz, mázas kerámia jelzett, kis pattogzással,14x13 cm
12003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Gránit modernista horoszkóp mintás virágtartó edény. Terv.: Zahajszky László. Mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d: 31 cm, m: 16,5 cm
12004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1935-1949 Hummel "Sensitive Hunter" figura. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm /// Az eleinte még "Félénk vadász" névre keresztelt figura a Hummel legelső darabjai közé tartozik, melyet 6-os formaszáma is jelez. A figurát Arthur Möller tervezte, a TMK1-es szériából származó darabok pedig különösen ritkának számítanak.  ///  1935-1949 Hummel "Sensitive Hunter" figurine. Marked, in flawless condition, height: 12.5 cm /// Initially titled "Timid Hunter," this figure is among the very first Hummel pieces, as indicated by its form number 6. The figurine was designed by Arthur Möller, and examples from the TMK1 series are considered especially rare.
12005.

1935-1949 Hummel "Sensitive Hunter" figura. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm /// Az eleinte még "Félénk vadász" névre keresztelt figura a Hummel legelső darabjai közé tartozik, melyet 6-os formaszáma is jelez. A figurát Arthur Möller tervezte, a TMK1-es szériából származó darabok pedig különösen ritkának számítanak.

///

1935-1949 Hummel "Sensitive Hunter" figurine. Marked, in flawless condition, height: 12.5 cm /// Initially titled "Timid Hunter," this figure is among the very first Hummel pieces, as indicated by its form number 6. The figurine was designed by Arthur Möller, and examples from the TMK1 series are considered especially rare.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Dr. Rank Rezső: Támaszkodó női akt. cca 1920-1935, restaurált, sérüléssel, jelzés nélkül, m: 34,5 cm
12006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): figurális gyertyatartó. Jelzett, minimális kopással, m: 20,5 cm
12007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
12008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 138,21
1 312,50
Minimális ajánlat:
420 000 Ft
420 000 500 000 550 000
Virágos art deco Mikado váza Boch &amp; Fréres, Belgium cca 1920. Dekorterv: Raymond Chevallier. Kézzel festett plasztikus, aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm   Floral art deco Mikado vase Boch &amp; Fréres, Belgium circa 1920. Decorative design: Raymond Chevallier. Hand-painted plastic, gilded, marked, flawless 24 cm
12009.

Virágos art deco Mikado váza Boch & Fréres, Belgium cca 1920. Dekorterv: Raymond Chevallier. Kézzel festett plasztikus, aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm

Floral art deco Mikado vase Boch & Fréres, Belgium circa 1920. Decorative design: Raymond Chevallier. Hand-painted plastic, gilded, marked, flawless 24 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Villeroy &amp; Boch bólés készlet plasztikus ördög-figurás díszítéssel. Art deco, ca 1920.. Kínáló d:37 cm + 6 pohár. Kézzel festett, egyik pohár repedt. Villeroy &amp; Boch punch set with plastic devil figure decoration. Art deco, ca 1920.. Serving dish d:37 cm + 6 glasses. Hand painted, one glass is cracked.
12010.

Villeroy & Boch bólés készlet plasztikus ördög-figurás díszítéssel. Art deco, ca 1920.. Kínáló d:37 cm + 6 pohár. Kézzel festett, egyik pohár repedt.
Villeroy & Boch punch set with plastic devil figure decoration. Art deco, ca 1920.. Serving dish d:37 cm + 6 glasses. Hand painted, one glass is cracked.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete alapon vöröscsíkos kínáló. Jelzett, hibátlan, 20x19,5 cm
12011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft