Militária

Tételek száma: 109

1860. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel" kitüntetés zománcozott bronz miniatűrje (13mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1860. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled bronze miniature (13mm) C:XF small enamel error
33352.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating NMK 244
33353.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating
NMK 244

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
33354.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
33355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
33356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, füllel, karikával T:XF
33357.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 249
33358.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK 249

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 249, NMK 137.
33359.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina
NMK 249, NMK 137.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, kissé sérült "D. K. (Dienst Kreuz)" eredeti tokban, "Etuis &amp; Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." gyártói és "191[...]" évszámjelzéssel T:AU, kis patina Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring, in slightly damaged "D. K. (Dienst Kreuz)" original case, "Etuis &amp; Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." maker's and "191[...]" year number mark C:AU, small patina NMK 218.
33360.

1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, kissé sérült "D. K. (Dienst Kreuz)" eredeti tokban, "Etuis & Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." gyártói és "191[...]" évszámjelzéssel T:AU, kis patina
Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring, in slightly damaged "D. K. (Dienst Kreuz)" original case, "Etuis & Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." maker's and "191[...]" year number mark C:AU, small patina
NMK 218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
33361.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Tautenhayn" T:VF, nagyobb peremhibák
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark- ribbon- and ear. Sign.: "Tautenhayn" C:VF, huge edge errors
NMK 133.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
33362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
1915. Osztrák-Magyar Monarchia "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: A. Hartig (65mm) T:AU, patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: A. Hartig (65mm) C:AU, patina
33363.

1915. Osztrák-Magyar Monarchia "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: A. Hartig (65mm) T:AU, patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: A. Hartig (65mm) C:AU, patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft