Militária

Tételek száma: 109

1915 k. Osztrák-Magyar Monarchia Tollat formázó részben zománcozott fém propaganda jelvény, az Oszmán birodalom, a Német birodalom, Ausztria (Habsburg) és Magyarország zászlajaival. függőleges tűvel (60x20mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge in a form of a feather, partially enamelled metal propaganda badge with the flags of Ottoman empire, German empire, Austria and Hungary. With vertical pin (60x20mm) C:XF
33364.

1915 k. Osztrák-Magyar Monarchia Tollat formázó részben zománcozott fém propaganda jelvény, az Oszmán birodalom, a Német birodalom, Ausztria (Habsburg) és Magyarország zászlajaival. függőleges tűvel (60x20mm) T:XF
Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge in a form of a feather, partially enamelled metal propaganda badge with the flags of Ottoman empire, German empire, Austria and Hungary. With vertical pin (60x20mm) C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
1916. "7. sz. Lovas Tüzérségi Hadosztály" zománcozott bronz jelvény (24x34mm) T:XF,VF zománchiba / 1916. "7th Cavalry Artillery Division" enameled bronze badge (24x33mm) C:XF,VF enamel error
33365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt IV. osztálya" bronz kitüntetés "WZ" gyártói jelzés a hátlapon T:AU / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, 4th Class" bronze decoration with "WZ" maker's mark on the reverse C:AU NMK 291
33366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF oxidáció Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF oxidation NMK 295.
33367.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF oxidáció
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF oxidation
NMK 295.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés kopott mellszalagon T:AU Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with worn ribbon C:AU NMK 295.
33368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon, peremén "W8A" gyártói jelzéssel T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with "W8A" makers mark on the edge C:XF NMK 295
33369.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon, peremén "W8A" gyártói jelzéssel T:XF
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with "W8A" makers mark on the edge C:XF
NMK 295

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
33370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
1917. "Egyes Honvéd - Zászlónkhoz törhetetlenül hűen felséges anyjához hervadhatlan kegyelettel" ovális alakú hadifém sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (34,5x47,5mm) T:XF,VF, nem eredeti tűvel!
33371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Kautsch" T:VF, fülnyom, karc Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon and ear. Sign.: "Kautsch" C:VF, earmark, scratch NMK 306.
33372.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Kautsch" T:VF, fülnyom, karc
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon and ear. Sign.: "Kautsch" C:VF, earmark, scratch
NMK 306.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
33373.

NMK 328.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
33374.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
33375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft