Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 114

Frederic Remington (1861-1909): The Buffalo Signal, Patinázott bronz, jelzett. Gránit talapzaton, névtáblával. 23x35 cm         Frederic Remington (1861-1909): The Buffalo Signal, Patinated bronze, marked. On granite pedestal, with nameplate. 23x35 cm
14199.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Frederic Remington (1861-1909): Trooper of the plains, Patinázott bronz, jelzett. Márvány talapzaton, névtáblával. 23x28 cm  Frederic Remington (1861-1909): Trooper of the plains , Patinated bronze, marked. On marble pedestal, with nameplate. 23x28 cm
14200.

Frederic Remington (1861-1909): Trooper of the plains, Patinázott bronz, jelzett. Márvány talapzaton, névtáblával. 23x28 cm

Frederic Remington (1861-1909): Trooper of the plains , Patinated bronze, marked. On marble pedestal, with nameplate. 23x28 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
14201.

Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
Jálics Gyula (1940-2016): Busójárás. Faragott fa, jelzett, 58x29 cm
14202.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Taubert László (1966-): Ikarosz. Patinázott bronz, márvány lapon, jelzés nélkül, az alkotó szándéka szerint a megformálás során hagyott ujjlenyomataival jelezve. Az alkotó Ikarosz személyében saját magát formálta meg. 27x27 cm, márvány lap 35x35 cm. Taubert László egyik különösen ritka alkotása. /// László Taubert (1966-): Icarus. Patinated bronze on a marble base, unsigned, marked by the artist's fingerprints intentionally left during the creation process. The artist portrayed himself in the figure of Icarus. 27x27 cm, marble base 35x35 cm. One of László Taubert's particularly rare works.
14203.

Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
Horetzky (1969-): Medúza fej vízköpő. Patinázott bronz faliplakett, falikútnak is felszerelhető, cca 2005, jelzés nélkül, 28x47 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Medusa Head Gargoyle. Patinated bronze wall plaque, can also be installed as a wall fountain, circa 2005, unsigned, 28 x 47 cm. Provenance: from the artist's own collection. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
14204.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 500 000 Ft
4 065,04
4 687,50
Minimális ajánlat:
1 500 000 Ft
1 500 000 1 800 000 2 000 000
14205.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
14206.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 168,02
2 500,00
Minimális ajánlat:
800 000 Ft
800 000 950 000 1 100 000
Jálics Gyula (1940-2016): Zsuzsanna és a vének. Faragott fa, jelzett, 58x29 cm
14207.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Jálics Gyula (1940-2016): Bűnbeesés. Faragott fa, jelzett, 58x28 cm
14208.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt. Terrakotta, 1975, jelzett, m: 50 cm /// Kristóf Kelemen (1922-2001): Female Nude. Terracotta, 1975, signed, height: 50 cm.
14209.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Táncoló Ganésa. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm
14210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft